Kompleksowa budowa domów

Początki naszej firmy sięgają 2014 roku, kiedy to w odpowiedzi na wzrastającą potrzebę budowy domów stworzyliśmy firmę

Zastanawiając się nad procesem budowy domów padł pomysł stworzenia firmy, która będzie budować domy jednorodzinne w profesjonalny i prosty sposób wraz załatwieniem formalności i dostarczeniem wysokiej jakości materiałów. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie firmy przyjaznej klientowi, dla której jakość, profesjonalizm i zadowolenie klientów jest zawsze na pierwszym miejscu.

Wiemy jak ważne są dobre decyzje, jakość, spokój i bezpieczeństwo w budowie domów. Dlatego wyciągnęliśmy wnioski z budowy własnych domów i wiemy jakich błędów uniknąć by sprawnie i profesjonalnie zorganizować kolejne etapy budowy.

Wiemy jak często zawiłe formalności potrafią zepsuć radość z budowy wymarzonego domu, dlatego jako fachowcy w tej dziedzinie całość formalności bierzemy na siebie

Nasza główna siedziba mieści się w Tarnowskich Górach w budynku Gremia, gdzie zlokalizowane są również firmy naszych dobrych partnerów z którymi współpracujemy.

Jesteśmy pasjonatami, ciągle się szkolimy, wprowadzamy nowe technologie i dążymy do perfekcji w tym co robimy.

Kochamy góry i naturę, dlatego w 2019 roku stworzyliśmy drugi pion

W ramach tego projektu realizujemy inwestycje w górach o nazwie Beskidzkie Chaty. To domy z bali zlokalizowane w pięknej i cichej okolicy wśród łąk i lasów. Kolejnym etapem będzie nowa inwestycja nieopodal Żywca o nazwie Beskidzkie chaty II.

Mamy jasno sprecyzowane cele i plan rozwoju firmy. Dlatego z końcem 2019 roku otworzyliśmy nasz oddział w Raciborzu.

Dzięki temu usługa kompleksowej budowy domów jest dostępna dla Klientów na terenie Raciborza, Rybnika, Żor, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdrój i okolic. Jakość i precyzję w budowaniu chcemy przenosić stopniowo na kolejne obszary naszego kraju powodując uśmiech i dając bezpieczny dom kolejnym nabywcom.

Jesteśmy zatem grupą Concrete- Group, którą tworzą:

Concrete Invest – zajmującą się kompleksową budową domów na terenie Tarnowskich Gór i okolic

Concrete DM – zajmującą się kompleksową budową domów na terenie Raciborza, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego okolic.

Concrete Mountain – realizującą projekty domów z bali w zgodzie z naturą Beskidzkie Chaty i Beskidzkie Chaty II